Cover

August 25th, 2012, 4:13 am

Average Rating: None
<< First < Previous Next > Most Recent >>

Author's Comments:

Reply

silgareth

First words I'm very happy to be here and I have hope, that you'll enjoy my comic!

Sorry guys, I just couldn't wait to show you the cover page XD I'm impatient, I know.

A few words about my comic and about update schedule.
As you can see, I'm still trying to do a nice desing for my site, but I'm failing all the time XD Sorry for this awful beige color, I tried to fix it, but I'll need more time, and more knowledge about html code.
I'm really not sure, when I'll post first pages of my webcomic. Firstly I need to do a banner and end designing the site. Meanwhile I'll draw pages. I'll start updating, when I will draw the whole first chapter. I just have to have a few buffored pages, so I'll try to keep regular updates.

So... be patient and see you soon!

Reply

Advertisement

User's Comments:

Reply

silgareth

@Reiu Shanra: Hihi, jak zobaczysz cover prologu, to padniesz i to bynajmniej nie z wrażenia XD Odwaliłam taki minimializm, że gorzej być nie mogło XD W ogóle, sam prolog prezentuje się fatalnie, bo robiłam go jakiś czas temu, kiedy to o digitalu wiedziałam tyle, co nic (teraz zresztą wiem niewiele więcej, ale to, co robię, nie przypomina przynajmniej bezwładnych bohomazów). Poprawiłabym prolog, ale mi się 1) nie chce, 2) nie mam czasu się w to bawić, a po 3) chcę lecieć z fabułą do przodu.

A trawa... trawa to tak w sumie tutaj ciut kopiuj wklej, zwłaszcza połać po prawej stronie XD Lewą stronę dziubałam ręcznie, a potem wymiękłam.

Reply

Noir-x

onie, czemu nie wiedziałam że masz tu jakiś komiks ;a; będę stalkować ;w;<3

Reply

silgareth

@Noir-x: Aww, sama nie wiem, może dlatego, że nie pisałam o tym nigdzie, bo nie wiedziałam, w jakiej mierze to wypali XD Na początku to zaczynało jako mały projekt dla relaksu, ale teraz się rozrosło do całej historii i jakiejś cząstki mnie, żyjącej własnym życiem. No i wiesz, moje digitale są... no, na bardzo średnim poziomie, bo muszę się wielu rzeczy nauczyć, więc też mi trochę wstyd pokazywać to szerszemu gronu odbiorców XD

Reply

Noir-x

dobra, dobra. Twoje digitale są bardzo ładne i schludnie pokolorowane. Jak dla mnie do komiksu akurat <3
w ogóleee~dodałaś nową stronkę i tak hasam i dopiero zauważyłam że brakuje guzików od nawigacji do pierwszej/poprzedniej strony i tak dalej ;a;

Reply

silgareth

@Noir-x: O nieee, tylko nie mów, że są jakieś dziury w layoucie, bo ja się na tym totalnie, totalnie nie znam, nawet bannera zmienić nie potrafię D:
Ja mam pod komiksem takie małe napisy "next" "most recent", "previous" itd., a na górze są "first comic" i "latest comic". O te guziczki chodziło, czy o coś jeszcze innego? Jak o coś innego, to powiedz, może potrafię coś z tym zrobić D:

Reply

Noir-x

@silgareth: oo to moze coś u mnie w takim razie D: bo ja własnie nie widze next / previous / last pod komiksem ;a;

Reply

Arren

Mam kolejny dowód na to, że coś mały ten internet bo właśnie natrafiłem na komiks z postacią znaną mi z devianta :)
Czekam na kolejne strony.

Reply

Guest

@Arren: Hi hi, no proszę, taka mała niespodzianka :)

<< Home

Proudly Hosted by Smack Jeeves Webcomic Hosting